Güzelyalı Mahallesi No 89/A Atakum sahili
ŞERİF BABA
2018 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Sokaktaki Lezzet

SOKAK LEZZETLERİ

Midye severler Şerif Baba’yı yıllardan beri Samsun Garage Street Food Bar civarından tanıyorlar. Midye ve sokak lezzetlerine öncesinden de aşina olan Şerif Baba, yılların pratik deneyimini  Şerif Baba Sokak Lezzetleri markasıyla Samsun halkına sundu.

Kurulduğu ilk günden bu yana tat, hijyen ve sunum standartlarını bozmadan geliştiren kokoreç, midye, ıslak hamburger, sucuk ekmek, sosisli gibi sokaktan tanıdığımız, bildiğimiz lezzetleri bir çatı altında toplayan Şerif Baba kısa sürede damak zevkine düşkün insanların uğrak mekânı haline geldi.

 

HER ŞUBEDE AYNI LEZZET

Balıkesir’in süt kuzularından hazırlanmış, size özel sarılmış ve nar gibi kızarmış kokoreçlerimiz de gıda kontrollerinden geçerek size servis ediliyor.

Size sunduğumuz diğer lezzetler de aynı hijyen ve tat standartlarını korumak üzere tarafımızdan denetleniyor. Tüm bu özen ve işimize duyduğumuz saygı bütün şubelerimizde aynı kalite ve lezzeti korumamıza olanak sağlıyor.

 

ÖNCELİĞİMİZ TEMİZ ÜRÜN

Vazgeçilmez sokak lezzeti midyelerimiz Güney Marmara Adaları’ndan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kontrolünde çıkarılmaktadır. Doğru seçilmiş ve doğru temizlenmiş, özel formülasyonumuzla itina ile tek tek hazırlanmış midyelerimiz her zaman siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

 

VİZYON

Sokak lezzeti deyince akla ilk gelen marka olmak.

 

MİSYON

Geleneksel damak tadımıza bağlı kalarak misafirlerimize sağlıklı ve lezzetli tatlar sunmak.

 

Gizlilik Bildirimi :   

Elektronik posta adresiniz ve kişisel / firma bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Müşteri bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni, kampanya duyurusu göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.

Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmemektedir.

 

Yasal Uyarı :

Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum yada kuruluşlarca dökümanlarında yayınlanamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Firmamız için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
Firmamız, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri kurumumuzun bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek kurumumuza bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve kurumumuzun herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.
Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir.

 

Tüm Hakları Saklıdır.

 

 

 

Kurumsal Kimlik

Şerif Baba Sokak Lezzetleri

Telefon İle Sipariş