Midye

Midye

Şerif Baba Dostları için Sokak lezzetlerinin vazgeçilmezi olan midyelerimizin üretimi, her hafta Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı birimleri tarafından izlenmekte ve laboratuvar analizleri ile kontrol edilmektedir. Tüm midyelerimiz arındırmadan geçer ve üzerlerindeki mikrobiyolojik yükten arınırlar. Bu sayede daha önce tatmadığınız kadar lezzetli ürünler yeme fırsatına kavuşursunuz. Bilinçli tüketiciler Şerif Baba midyelerini gönül rahatlığı ile keyfini çıkarabilmektedirler. Kültür midyelerimiz günümüzde ulaşabileceğiniz en doğal, en organik ve ekolojik üründür.
Ürünlerimiz birbirinden farklı sağlık ve güvenlik testlerinden geçirilmekte, üretim sürecinin farklı aşamalarında, çeşitli şekillerde analiz edilmektedir Şerif Baba midyeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı HACCP sistemi uyarınca Avrupa Birliği standartlarında işlenmekte ve paketlenerek bizlere ulaşmaktadır. Böylece Şerif Baba Dostları’na, güvenilir ve sağlıklı ürünler tükettiklerinin garantisini veriyoruz.

Doğru seçilmiş, doğru temizlenmiş ve özel formülümüz ile itinayla tek tek hazırlanmış kültür midyelerimiz siz değerli Şerif Baba Dostları’nı bekliyor.

“Herşey hazır. Şimdi sıra, ne yediğini bilmeyi arzu eden midye severler ile buluşmaya geldi.”

Midye
Midye
Midye
Midye